Kilka słów o mnie

Moją pasją jest Twoje piękno

Katarzyna Wawro-Frączek

LEKARZ DENTYSTA
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów stomatologicznych czynnie uczestniczyłam w Kole Naukowym Stomatologii Dziecięcej i Zachowawczej, wygłaszając swoje prace na Konferencjach Stomatologicznych.

W latach 2010-2013 roku byłam związana z Samodzielnym Miejsko- Gminnym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Jaśle, przy ul. Mickiewicza 4, a od 2011 zostało mi również przydzielone miejsce lekarza dentysty w Wiejskim Ośrodku Zdrowia w Osobnicy.

W latach 2011-2013 r. pracowałam również w Klinice Stomatologicznej KOLADENT, mającej swą siedzibę w Krośnie, pod nadzorem specjalisty protetyka, Wojciecha Kolanko, gdzie nabywałam dalsze swoje doświadczenie.

Od 2012 roku prowadzę własny gabinet stomatologiczny w Jaśle. Ukończyłam również studia podyplomowe z oceną „bardzo dobry” na GWSH w Katowicach zyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, w ramach którego uczestniczę z comiesięcznych spotkaniach z lekarzami stomatologami z regionu, wymieniając swoje poglądy oraz doszkalając swoje kwalifikacje zawodowe.

Jestem również członkiem Polskiego towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAgeing.

Mimo wieloletniego doświadczenia biorę udział w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kongresach, stale doskonaląc swoje umiejętności pod okiem najlepszych, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Wierzę, że do pełnego sukcesu terapeutycznego potrzebne jest zaufanie Pacjenta do lekarza oraz zrozumienie potrzeb Pacjenta,  dlatego do każdego Pacjenta, podchodzę indywidualnie i staram się być najpierw człowiekiem, nawiązując przyjazną nić, a potem dopiero lekarzem.

Szczegółowo omawiam z Pacjentem przebieg danego zabiegu. Udzielam wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia, planowanego leczenia, potencjalnego ryzyka, alternatywnych metod leczenia, oraz przewidywanego czasu i kosztów leczenia.

W każdej chwili Pacjenci mogą liczyć na precyzyjne i szczegółowe informacje dotyczące przebiegu leczenia, przekazywane przeze mnie w możliwie najprostszej oraz zrozumiałej formie.

Wykonywane zabiegi

Lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na wydziale Centrum studiów podyplomowych, Kursów i Szkoleń.

Szkolenia i certyfikaty

Uczestniczka przeszło 100 kursów poprawiających kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.