Zabiegi

Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna nie kojarzy nam się już z kaprysami ludzi bogatych i celebrytów, dziś to popularna i szeroko stosowana gałąź medycyny, zajmującej się w głównej mierze profilaktyką starzenia się skóry oraz rekonstrukcjami mającymi odtworzyć stan sprzed tego procesu.

Poprzez drobne zabiegi, jak botoks czy korygowanie nierówności i drobnych asymetrii, dodawanie objętości i głębokie nawilżanie ust, odświeżenie skóry uzyskujemy zaskakujące efekty.

Możemy w prosty sposób nie tylko poprawić nasz wygląd, a co za tym idzie samoocenę, w wielu przypadkach zabiegi medycyny estetycznej mają również efekt terapeutyczny.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, koniecznej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie wykonuje je wyłącznie uprawniony do tego lekarz specjalista – praktykująca od 14 lat dentystka, koncentrująca się mocno na stomatologii estetycznej, a od 7 lat także na zabiegach medycyny estetycznej.

Zapewniam bezpłatne konsultacje, fachowe doradztwo oraz pełną dyskrecję i komfort.

OFERUJĘ SZEROKĄ GAMĘ ZABIEGÓW m.in.

Laser frakcyjny ablacyjny Co2

Laser frakcyjny CO2 to urządzenie pozwalające na usuwanie zmarszczek i rozstępów, niwelowanie przebarwień, uszkodzeń słonecznych oraz niejednolitego odcienia skóry, a także do eliminowania wszelkiego usuwania blizn w tym pooperacyjnych i potrądzikowych.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.

Toksyna botulinowa

Skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy młodość i „świeży” wygląd.
Toksyna botulinowa, popularnie zwana botoksem skutecznie niweluje widoczność zmarszczek mimicznych, powstałych wskutek nadmiernej aktywności mięśni niektórych rejonów twarzy. Działa poprzez czasowe i całkowicie odwracalne zahamowanie przewodnictwa nerwowo mięśniowego w miejscu, gdzie został podany, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni. Toksyna botulinowa jest stosowana w wygładzaniu tzw. kurzych łapek czyli zmarszczek przy zewnętrznych kącikach oczu, zmarszczek między brwiami tzw. lwiej zmarszczki, poziomych linii na czole, brody brukowanej, zmarszczek króliczych na nosie i przy kilku innych wskazaniach. Preparat ten jest również coraz częściej stosowany w celu wygładzenia szyi tzw. Lifting Nefretete.

TOKSYNA BOTULINOWA – skuteczna w leczeniu nadpotliwości
To obecnie najszerzej stosowana i najbardziej polecana metoda leczenia nadmiernej potliwości. Wystarczy jeden mały zabieg wykonywany co pół roku, by ten przykry i nierzadko wstydliwy problem mieć z głowy. Stosowany jest nie tylko pod pachami, również na dłoniach i stopach.

TOKSYNA BOTULINOWA – skuteczna w leczeniu bruksizmu
Bruksizm to nic innego, jak zgrzytanie zębami oraz mimowolne ich zaciskanie, spowodowane nadmierną aktywnością mięśni żwaczy. Najczęściej występuje u pacjentów nieświadomie, podczas snu, dochodzi wówczas do ścierania i osłabienia zębów. Zastosowany umiejętnie botoks usuwa czasowo ten problem, a przy okazji zastosowanie botoksu w tej okolicy może służyć jako niechirurgiczna metoda na wyszczuplenie dolnego odcinka twarzy poprzez rozluźnienie przerośniętych mięśni żwaczy.

Kwas hialuronowy stosowany jest również powszechnie do modelowania, nawilżania i powiększania ust. Przy jego umiejętnym zastosowaniu nie ma mowy o powstaniu tzw. „rybich ust” czy efektu „kaczego dzioba”, a efekt końcowy jest bardzo naturalny i zmysłowy.

KWAS HIALURONOWY

Jest to przeźroczysty żel o szerokim zastosowaniu, niezwykle pomocny przy niwelowaniu wszelkiego rodzaju bruzd i zmarszczek, likwidowaniu buzd nosowo argowych, bruzd marionetki, tzw. doliny łez, konturowaniu twarzy, uwydatnieniu kości policzkowych, modelowaniu nosa, brody i żuchwy, odbudowaniu płatka ucha i wielu innych niedoskonałości.

HYDROKSYAPATYT WAPNIA

Zastosowany tu preparat należy do grupy silnych stymulatorów syntezy kolagenu. Jego działanie jest długotrwałe (nawet do 2 lat) i dwuetapowe:
– efekt wczesny – wypełnienia zmarszczek i uniesienie skóry związane z efektem objętościowym (wolumetrycznym) podanego preparatu.
– efekt późny – lifting, ujędrnienie skóry, poprawa elastyczności skóry – dzięki silnemu pobudzeniu produkcji kolagenu typu I, III oraz elastyny.

CHEMICZNE PEELINGI MEDYCZNE

Głęboko złuszczające naskórek peelingi chemiczne powodują jego regeneracje, likwidują przebarwienia, rozjaśniają i poprawiają kolorytu cery. Dochodzi do redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych, a także do poprawy elastyczności i gęstości skóry.

Stymulatory tkankowe – obecnie najpopularniejsze na rynku preparaty do odbudowy/regeneracji skóry poprzez stymulację do produkcji kolagenu i elastyny.

STABILIZOWANE KOMPLEKSY KWASU HIALURONOWEGO

Molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, ujędrnia wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, poprawia jej owal. Stosowany jest również na szyję, dekolt czy dłonie. Produkt nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę. Spektakularne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW

Zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

NICI REWITALIZUJĄCE PDO lub PLLA

Nici te zostały stworzone do zabiegów regeneracyjnych w przypadku wiotkości skóry m.in.: policzków, podbródka, czoła, szyi oraz dekoltu. Efektem zabiegu jest wzmocnienie skóry, eliminacja wiotkości oraz subtelny lifting.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE I FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

tzw. „wampirzy lifting”

Po pobraniu krwi od pacjenta, odwirowuje się ją w celu oddzielenia osocza, które zawiera żywe płytki krwi. Podane do skóry pacjenta aktywują w niej naturalne procesy rewitalizacji. Osocze bogatopłytkowe jest uznawane za jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych na skórę.

Napisz do mnie

Jesteśmy w kontakcie

Kontakt

Wypełnij formularz i wyślij do nas wiadomość.
W najkrótszym możliwym czasie,
skontaktuje się z Tobą aby omówić szczegóły.

Zapraszam do odwiedzenia